O nás - ATAK Sportswear

ATAK Sportswear je popredný Slovenský výrobca športového oblečenia pre tímové a individuálne športy a oblečenie pre voľný čas. So svojimi viac ako 30 ročnými skúsenosťami patrí medzi športovými výrobcami na Slovensku v špičke v rámci kvality, inovácií a dizajnu.

História športovej značky datuje od roku 1991 kedy bolo založené výrobné družstvo FORTUNA, ktoré následne v roku 1993 bolo zo strategických dôvodov premenované na už doteraz známe ATAK výrobné družstvo. Firma prechádzala neustálymi inováciami v rámci vývojových a technologických postupov a bola prvá firma na území Česko-Slovenska ktorá priniesla revolučnú sublimačnú technológiu, ktorá posunula dizajnové možnosti a efektivitu výroby dresov do nepredstaviteľných úrovni.

ATAK Sportswear aj v aktuálnej dobe sleduje technologické aj textilne trendy a spolu s jej partnerskou spoločnosťou PBT PRINT disponuje mimo sublimačnej technológie aj technológie sieťotlače, digitálnej tlače DTF, digitálnej tlače na metráž DTG a mnohé iné, čím vie zaručiť bezkonkurenčnú flexibilitu pre svojich klientov.

Od svojho začiatku sa ATAK Sportswear špecializuje na vysokokvalitné dresy pre futbal, hokej, volejbal, hádzanú, basketbal a mnohé iné športy ktoré vyžadujú individuálny prístup a splnenie tých najprísnejších kvalitatívnych kritérií, no pri zachovaní adekvátnej a dostupnej ceny. Dôkazom našej kvality je nespočetné množstvo oblečených športovcov, klubov, reprezentácií a výprav za posledné 3 dekády ako je hokejová, paralympijská, hokejbalová, gymnastická, basketbalová a mnohé iné reprezentácie Slovenskej Republiky. Za zmienku stoja aj popredné hokejové kluby ako HC Slovan Bratislava, Hádzanárske kluby Tatran Prešov a nespočetne ďalšie Slovenské a zahraničné športové kluby.

Súčasťou ponuky ATAK Sportswear je aj voľnočasová kolekcia, ktorú ponúkame pre všetkých aktívnych aj pasívnych športovcov s prihliadnutím na kvalitu, funkčnosť, komfort a nadčasovosť.

ATAK Sportswear mieri byť každým dňom neustále kvalitnejším a inovatívnejším a to aj vďaka Vám, naším partnerom, klientom ale aj fanúšikom a je nám cťou ak ste sa rozhodli pre nás. Pre kvalitný, Slovenský a rodinný podnik. Ďakujeme


ATAK Sportswear o nás
ATAK Sportswear: Vaša destinácia pre kvalitné športové dresy a oblečenie. Ponúkame širokú škálu služieb od výroby dresov s vlastnou grafikou až po potlač dresov na mieru.
Navštívte nás v Prešove a objavte našu rozmanitosť voľnočasového oblečenia a reklamných predmetov, všetko pod jednou strechou.
ATAK Sportswear - footer
ATAK Sportswear
Jarková 4
080 01 Prešov
Slovenská Republika
IČO: 00698113
DIČ: 2020521943
DIČ DPH: SK2020521943
Otváracie hodiny predajne ATAK
Pondelok - Piatok: 9:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Facebook AtakInstagram Atak