Katalóg Futbal

Futbal považuje ATAK SPORTSWEAR za jeden z hlavných pilierov produktovej ponuky a preto venujeme mu patričnú pozornosť pri vývoji, dizajnovaní a inovácií strihov a materiálov aby spĺňali aj tie najprísnejšie kvalitatívne nároky. Od medzinárodných, cez najvyššie Slovenské a po nižšie obecné až po amatérske a kamarátske súťaže, nájdete málokoho kto v živote nevidel alebo nenosil dres značky ATAK, ktorý bol vždy synonymom Slovenskej tradičnej kvality za adekvátnu cenu. Prezrite si náš katalóg kde si môžete vybrať zo širokej škály vzorov, strihov a materiálov ako aj štýly čísel a iných prvkov ktoré si môžete personalizovať. Ak ste klub, ktorý ma voľné kredity na nákup, tak našu ponuku môžete taktiež nájsť aj na oficiálnom portáli Slovenského futbalového zväzu – Futbalnet.shop Prajeme príjemné listovanie!
Otvor katalóg
športové dresy a oblečenie futbal
ATAK Sportswear: Vaša destinácia pre kvalitné športové dresy a oblečenie. Ponúkame širokú škálu služieb od výroby dresov s vlastnou grafikou až po potlač dresov na mieru.
Navštívte nás v Prešove a objavte našu rozmanitosť voľnočasového oblečenia a reklamných predmetov, všetko pod jednou strechou.
ATAK Sportswear - footer
ATAK Sportswear
Jarková 4
080 01 Prešov
Slovenská Republika
IČO: 00698113
DIČ: 2020521943
DIČ DPH: SK2020521943
Otváracie hodiny predajne ATAK
Pondelok - Piatok: 9:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Facebook AtakInstagram Atak