Banner olympíjskych hier v Paríži 2024
slide hkt majstri blahoželanie
slide-olympijske-hry
slide hkt majstri blahoželanie
slide-04
slide-rozhodca
slide-02
slide-sgf
previous arrow
next arrow

ATAK Sportswear: Slovenská Kvalita a Inovácie v Športovom Oblečení

Vitajte v ATAK Sportswear, lídrovi v inovácii a kvalite športového oblečenia na Slovensku. S viac ako 30-ročnou históriou a pionierskym duchom v technológii, ATAK je vaším spoľahlivým partnerom pre športové a voľnočasové oblečenie. Od futbalových dresov až po našu exkluzívnu voľnočasovú kolekciu, ponúkame produkty, ktoré sú symbolom kvality a inovácie, vďaka čomu sú naše dresy a oblečenie vybranou voľbou pre športovcov a kluby po celom Slovensku.

ATAK Sportswear: Vaša Cesta k Výnimočnosti

Pripojte sa k nám na ceste za inovatívnym a kvalitným športovým oblečením, ktoré definuje štýl a výkon.
športové dresy a oblečenie ATAK

Komplexné dizajnové a technické riešenia pre Váš klub

ATAK Sportswear so svojimi už viac ako 30 ročnými skúsenosťami vo vývoji, navrhovaní a výrobe športového oblečenia Vás bude sprevádzať každým krokom realizácie Vašej predstavy. Od samotného návrhu dizajnu, cez jeho technologické vyhotovenie ako je materiál, strih a iné prvky až po samotné ušitie, balenie a dodanie až ku Vaším dverám. Vyberte si z našej štandardizovanej katalógovej ponuky, alebo nás kontaktujte a my s Vami odkonzultujeme Vašu predstavu. Tešíme sa na Vás!

Predajňa ATAK Sportswear Prešov

Navštívte náš Factory store a Showroom

Nie ste rozhodnutý s akou farbou, materiálom alebo strihom chcete ísť? Alebo len chcete nabrať inšpiráciu pre Vaše nové tímové oblečenie? Neváhajte a navštívte náš ATAK FACTORY STORE a SHOWROOM na Jarkovej 4 v Prešove kde si môžete pozrieť kompletnú škálu našich produktov od dresov, tričiek cez vychádzkové a tréningové oblečenie až po doplnky a výstroj ako športovú obuv, lopty a iné. Taktiež Vás pozývame na nákup suvenírov, alebo darčekov pre Vašich najbližších z našej voľnočasovej kolekcie, alebo FAN kolekcií ako Slovensko, HC Slovan Bratislava, Tatran Handball alebo 1.FC Tatran Prešov a mnohé iné. Prajeme príjemný nákup!
Kompletný reklamný servis

Kompletný reklamný servis

Naša partnerská spoločnosť PBT PRINT, s.r.o. Vám je k dispozícií pri zabezpečení celej škály reklamných predmetov a reklamnej tlače od tričiek, mikín, šatiek, alebo uterákov, ale aj bannery, beachflagy, potlač metráže alebo vlastných dodaných textilných produktov. PBT PRINT patrí k popredným technologickým producentom vďaka neustálej inovácií svojho technologického parku. Disponuje technológiami tlače ako je sublimácia, sieťotlač, transferová tlač, digitálna DTF a digitálna DTG tlač a laserovým vyrezávaním pre splnenie aj tých najnáročnejších požiadaviek svojich klientov. Ich kompletnú ponuku si môžete pozrieť TU

ATAK Sportswear: Vaša destinácia pre kvalitné športové dresy a oblečenie. Ponúkame širokú škálu služieb od výroby dresov s vlastnou grafikou až po potlač dresov na mieru.
Navštívte nás v Prešove a objavte našu rozmanitosť voľnočasového oblečenia a reklamných predmetov, všetko pod jednou strechou.
ATAK Sportswear - footer
ATAK Sportswear
Jarková 4
080 01 Prešov
Slovenská Republika
IČO: 00698113
DIČ: 2020521943
DIČ DPH: SK2020521943
Otváracie hodiny predajne ATAK
Pondelok - Piatok: 9:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Facebook AtakInstagram Atak